Kreatywna młodzież

innowacje społeczne

Serdecznie zapraszamy studentów warszawskich uczelni

do udziału w konkursie na projekty innowacji społecznych!

Projekty studenckie mogą być odpowiedzią na aktualne problemy związane np. z ekologią, edukacją, kulturą, zdrowym stylem życia, kulturą czasu wolnego, czy szerokim rozumieniem "smart city". Przewidziane jest pokrycie kosztów związanych z opracowaniem i realizacją projektów innowacji społecznych w wysokości 1800 zł na każdy projekt. 

Aby przesłać zgłoszenie, należy "kliknąć" w poniższy link:
 
ZGŁASZAM POMYSŁ INNOWACJI SPOŁECZNEJ
 
Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2019 r.

 

 

 

Zaproszenie na warsztaty

Serdecznie zapraszamy studentów warszawskich uczelni do udziału w konkursie na projekty innowacji społecznych. Projekty studenckie mogą być odpowiedzią na aktualne problemy związane np. z ekologią, zdrowym stylem życia, kulturą czasu wolnego, czy szerokim rozumieniem "smart city". Przewidziane jest pokrycie kosztów związanych z opracowaniem i realizacją projektów innowacji społecznych w wysokości 1800 zł na każdy projekt. 
Sam proces zgłaszania i wyboru pomysłów rozpocznie się w styczniu 2019 r. Teraz pragniemy zaprosić studentów do udziału w warsztatach inspirujących i przygotowujących. 

Pierwszy z nich to warsztat SmartCity, który odbędzie się 5 grudnia 2018 r. w Centrum Zielna, (ul. Zielna 37). Rozpoczęcie o godz. 11.00 (zapewniamy poczęstunek). Warsztat poprowadzi Bartosz Sokoliński, Dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji Agencji Rozwoju Przemysłu, który zajmuje się m.in. zarządzaniem, kreowaniem wizji, rozwojem innowacji oraz szkoleniami kreatywnymi.

Drugi to warsztat przygotowujący do realizacji projektów innowacji społecznych. Warsztat odbędzie się 18 grudnia 2018 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym IBD przy ul. Siennej 73. Rozpoczęcie o godz. 11.00 (zapewniamy poczęstunek). Prowadzącym będzie Tomasz Waleczko, trener, psycholog, autor scenariuszy zajęć dotyczących rozwoju kompetencji społecznych, mentor grup młodzieżowych realizujących projekty społeczne i innowacyjne.

Aby wziąć udział w wybranym warsztacie (lub obydwu warsztatach) należy do 3 grudnia 2018 r. na adres: s.piwowarczyk@pcyf.org.pl przesłać mailowe zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko i numer telefonu, a także wybrany warsztat.